Kas per daiktas tos SEO paslaugos?

seo paslaugosSEO paslaugos yra puikus pasirinkimas kiekvienam interneto svetainės savininkui, kuris nori padidinti gaunamą pelną, lankytojų skaičių ar gauti kitos naudos, vienaip ar kitaip priklausančios nuo svetainės lankytojų. SEO – tai interneto svetainės, portalo, el. parduotuvės ar netgi socialinio tinklo profilio optimizavimas atsižvelgiant į paieškos sistemų algoritmus, siekiant užkopti į paieškos rezultatų pirmąsias pozicijas.

Nuo nieko nežinau iki…

Apie SEO anksčiau nežinojo beveik niekas, tačiau prieš kelerius metus šios trys raidės tapo galvos skausmu daugybei verslininkų, norinčių pasiekti lankytojus internete. Šiai dienai daugiau mažiau apie SEO, bent jau kas tai, žino didelė dalis šiuolaikiškų žmonių, tačiau atlikti optimizavimą kokybiškai geba labai ribotas skaičius specialistų ir tai stipriai atsiliepia tiems, kurie nori rezultato greitai, kokybiškai ir pigiai.

Juokaujama, kad taip nebūna, tenka rinktis 2 iš 3, tačiau SEO srityje verčiau rinktis tik 1 iš 3, nes greitai vykdomas SEO dažniausiai yra juodosios technologijos, kurios rezultatą lemia tik labai trumpam. Pavyzdžiui, porą mėnesių interneto svetainė pagal svarbiausius raktažodžius užima pirmąsias pozicijas, tačiau po kelių mėnesių tenka ieškoti specialisto, kuris galėtų svetainę išimti iš juodųjų paieškos sistemų sąrašų (tai ypač aktualu tiems, kurie orientuojasi į Google rezultatus). Tai kainuoja labai daug ir atima dar daugiau laiko nei iš karto atliekant darbus taip, kaip priklauso.

Investuoti reikia dabar, o ne po truputį

Investuoti daugiau pinigų į kokybiškas SEO paslaugas iš karto – pigiau. Tą pasakys tiek patyrę specialistai, tiek ir kiekvienas sėkmingai pasinaudojęs tokių specialistų paslaugomis. Deja, bet ne visuomet vadovaujamasi sveiku protu ir mokomasi iš kitų žmonių klaidų, tad ir nevykę SEO paslaugos randa savo klientus, kurie arba nusivilia SEO kaip galimybe, arba vėliau moka dar daugiau, kad būtų išspręstos kilusios problemos ir atlikti darbai kompensuotų ankstesnius patirtus nuostolius.

Ieškodami gerų specialistų, atkreipkite dėmesį ne tik į atliktų darbų gausą, bet pasitikslinkite, kaip jų paslaugomis pasinaudojusios svetainės laikosi dabar – jei jų nepavyksta rasti paieškos rezultatuose po kelių mėnesių – vargu ar tai SEO specialistai, kurie verti Jūsų dėmesio, laiko ir pinigų.