Kurie prezervatyvai apsaugo geriausiai?

prezervatyvaiŠiuo metu rinkoje yra visa gausybė skirtingų prezervatyvų. Jeigu ne daug esate išbandę, tuomet dar turbūt nežinote, kokie brangesni prezervatyvai skiriasi nuo pigesnių. Dažniausiai būna taip, kad tie prezervatyvai, kurie yra brangiausi, yra laikomi pačiais patvariausiais. Todėl nieko keisto, kad žmonės neretai perka Durex prezervatyvus, taip pat ir Lifestyles. Šios firmos yra jau užsitarnavusios patvarių prezervatyvų gamintojų vardą.

Vieni iš pačių populiariausių prezervatyvų Lietuvoje yra Durex Elite – šie prezervatyvai suteikia papildomo malonumo abiem partneriams, o jų saugumas yra sertifikuotas CE sertifikatu, kuriuo yra paženklinami visi geriausi Europos Sąjungoje gaminami prezervatyvai. Taip pat atsirado ir naujiena – Durex Glyder prezervatyvai. Jie yra ne ką mažiau saugūs už kitus Durex gaminius, o daugelis klientų teigia, kad šie prezervatyvai yra ne ką blogesni net už Durex Elite – jie taip pat padeda įgauti labai didelį malonumą.

Tiek Durex, tiek ir Lifestyles prezervatyvai yra gamintojų visuomet patikrinami elektroniškai, kad būtų galima įsitikinti jų kokybe. Dabar vis labiau populiarėja prezervatyvai su kvapais – pavyzdžiui, Durex Fruit Flavour turi įvairių vaisių kvapų – tai yra egzotiška ir neretai patinka merginoms.

Kur geriausia pirkti?

Šiuo metu vis daugiau žmonių renkasi pirkti kokybiškus prezervatyvus internetu. Svarstote, kokie yra to privalumai? Visų pirma, jūs galite nusipirkti ne visą pakelį prezervatyvų, o atskirai, po vieną. Įdomiausia, jog pirkimas po vieną gaunasi vis tiek pigiau, negu kad pakeliais parduotuvėse. Tačiau jeigu nusprendžiate įsigyti iš karto daugiau prezervatyvų, tuomet kainos jums bus dar mažesnės. Gali būti, jog už šešis pakelius prezervatyvų ir net specialaus lubrikanto rinkinį jums teks sumokėti vos 35 litus. Taigi, akivaizdu, kad internetinėje prezervatyvų parduotuvėje kainos yra kur kas mažesnės. Negana to, daugelį klientų vilioja ir itin platus pasirinkimas. Čia kalbame ne tik apie Durex firmos produkciją, tačiau ir apie daugelio kitų žinomų ir patikimų firmų gaminius – internetinėje prezervatyvų parduotuvėje jų yra labai daug. Yra tokių firmų kaip Playboy, Billy Boy, Mates gaminių.

Siekdami suteikti naujovių savo meilės žaidimams, tikrai galite nusipirkti ir kokį lubrikantą, kuris puikiai tiks jūsų meilės žaidimams. O prie kiekvieno tokio žaisliuko arba prie konkretaus prezervatyvo rasite ir detalų aprašymą, tad tikrai nepirksite katės maiše – puikiai žinosite, ką perkate ir galėsite greitai išsirinkti, o jeigu norėsite, visos prekės jums bus pristatytos tiesiai į namus.

Prezervatyvai internetu – tai nauja pirkimo mada. Dabar galite įsigyti savo mėgstamiausius prezervatyvus internetu kur kas pigiau, negu kad pirktumėte juos paprastoje parduotuvėje, o taip pat galite išmėginti ir ką nors naujo, kadangi internete asortimentas yra itin didelis, o kainos pakankamai mažos.