Penki mitai apie automobilines kameras

video registratoriaiTarp daugybės siūlomų prietaisų – galite nesunkiai pasiklysti. Daugybė siūlomų prietaisų lentynose gali klaidinti priimant „teisingą“ sprendimą. Tačiau kas gi yra tas teisingas sprendimas kuomet norima išsirinkti automobilinę kamerą.

Mitas Nr. 1 Nėra reikalo mokėti už video registratorių daugiau nei  200 lt.

Kam mokėti tokius pinigus, kuomet automobiline kamera už 100 litų gali atlikti puikiausiai visas funkcijas.  Tačiau pigiems modeliams yra būdinga tai:

  • Prasta filmavimo kokybė.
  • Dideli tarpai tarp sukarpytų vaizdelių.
  • Sunkiai galima įžiūrėti vaizdelius naktį.
  • Įvykus auto įvykiui vaizdo registratorius nuo smūgio gali išsijungti.

Mitas Nr. 2 Tai ką galima nupirkti Kinijos rinkoje už 40lt, mūsų rinkoje parsiduoda už 200lt.

Kalbant apie šį mitą, situacija būtų tokia, mūsų šalyje parduodami  vaizdo registratoriai atkeliauja kaip ir dauguma produktų iš Kinijos (kai kurie pagaminti Taivanyje). Video registratoriai būna pažymėti vietiniu Kinijos „brandu“. Tokia produkcija importuojama labai pigiai, siekiant taip pat pigiai ją parduoti, tikintis, jog dauguma pirkėjų susigundys pigia produkcija. Visuomet pasidomėkite koks tai „brandas“ ir kieno tai produkcija.

Mitas Nr. 3 Kuo daugiau automobilinėje kameroje funkcijų tuo ji geresnė.

Visuose registratoriuose reikalinga „G sensor“ funkcija. Įvykus auto įvykiui vaizdo registratorius nuo smųgio neišsijungs.

Brangesniuose video registratoriuose yra GPS funkcija, ji leidžia stebėti greitį ir automobilio buvimo vietą. Vėliau įrašą su užfiksuota informacija galima peržiūrėti kompiuteryje.