Išmanieji laikrodžiai vis populiaresni

išmanusis laikrodis

Išmanumas ir mada

Išmanieji laikrodžiai „prigijo“ visai neseniai, bet jau spėjo pavergti pirkėjų širdis. Žinoma, toks laikrodis priimtinas ne kiekvienam, dalis pirkėjų mieliau renkasi tradicinius aksesuarus. Abi pusės teisios, nėra klaidingo pasirinkimo, tačiau faktas, kad išmanieji aksesuarai įgavo pagreitį, aiškus kaip dieną. O ieškantiems gero produkto vertėtų užeiti į Chronos.lt.

Turbūt pastebėjote, kad angliškas žodis „smart“, susijęs su protingumu (išmanumu) kartojamas gana dažnai. O ar pagalvojote, kad viena iš reikšmių – puošnus? Kaip viskas gražiai dera: išmanieji laikrodžiai iš tiesų yra ir išmanūs, ir puošnūs. Toks jausmas, kad tie, kurie kadaise sumąstė šį žodį, nuspėjo XXI amžiaus tendencijas…

Išmanieji, smart – tai ne vien laikrodžiai, bet ir, žinoma, telefonai. Laikrodis ir telefonas šiuo atveju tarsi papildo vienas kitą, vartotojas naudojasi įvairiomis funkcijomis. Bet ar tai tikrai naudinga, o gal viso labo tik nauja mada? Matyt, į šį klausimą bus galima atsakyti gerokai vėliau, praėjus n metų ir žvelgiant istoriniu žvilgsniu. Juk niekas nežino, kaip išmanumo era išsirutulios, kokios naujos tendencijos įsivyraus…

Išmanieji įrenginiai vis pigesni

Metams bėgant išmanieji įrenginiai pinga. Dabar už 200 eurų įmanoma įsigyti tokių parametrų telefoną, koks prieš kelerius metus būtų buvęs kaip flagmanas ir kainavęs gal triskart daugiau.

Brangiausieji įrenginiai išlieka brangūs, bet ir funkcijų juose nepašykštėta. Pavyzdžiui, kaip jau tikriausiai spėjote pastebėti, į telefonus vis dažniau montuojama ne po vieną ir ne po dvi kameras…

Šiaip jau kainą galima laikyti vienu iš pagrindinių kriterijų, lemiančių populiarėjimą. Bet svarbu ne vien pigumas. Yra žmonių, kurie ieško ne pigiausių, o geriausių variantų. Tad ir telefonai bei išmanieji laikrodžiai skirstomi į įvairias kainų kategorijas. Vieni lengvai įperkami, o kiti – tarsi iš aukštesnės lygos. Kiek poreikių, tiek pasirinkimų – ko gero, taikliausia frazė.

Šimtai pasirinkimų – ne vienai progai

Jei sunku nuspręsti, ar verta iškeisti tradicinį laikrodį į išmanųjį, derėtų prisiminti, kad geriausia apskritai turėti ne vieną laikrodį. Tad niekas nesako, jog įsigytas išmanusis privalo į kampą nustumti senąjį aksesuarą.

Nesvarbu, kokio tipo aksesuaras tai būtų ir kiek jis kainuotų, sprendimas priklauso nuo daugybės veiksnių. Dažnai būna taip, kad pirkimas atidedamas. Vieną dieną apsižiūrima, ieškoma. Kitą dieną dar kartą apgalvojama ir įsigyjama. Aišku, tai nėra taisyklė, toks scenarijus nėra privalomas. Galbūt vos užsukus į parduotuvę pakerės koks nors laikrodis, kad tiesiog nebus reikalo delsti. O gal ir akcija kokia pasitaikys.

Ar išmanieji laikrodžiai toliau populiarės?

Galiausiai vertėtų pamąstyti apie išmaniųjų laikrodžių ateitį. Ar jie toliau populiarės? O gal vartotojai grįš prie tradicinių? Kone protingiausias atsakymas: kas žino. Nes ateitis nenuspėjama, nebent esate burtininkas.

Visgi remiantis dabartiniais pardavimo rodikliais galima daryti prielaidą, jog išmaniųjų gamintojai ir pardavėjai turėtų skaičiuoti pelną ne tik šį mėnesį ar šiais metais, bet ir ateityje.

Stilių įvairovė nepalieka abejonių

Ieškantiems išmaniojo ar neišmaniojo laikrodžio verta užsukti į parduotuvę Chronos.lt. Čia nestinga skirtingų dizaino variacijų, tad išsirinkti turėtų kiekvienas. Stilių įvairovė nepalieka abejonių, pirkėjai randa tai, ko ieškojo.