Brūkšninių kodų skaitytuvai: kaip pasirinkti?

Brūkšninių kodų skaitytuvai, dar dažnai vadinami barkodų skaitytuvai, yra prekybos srityje dažnai naudojamas įrenginys. Jeigu planuojate atidaryti smulkųjį verslą arba stebėti didelį sandėlį tuomet be jo neišsiversite. Brūkšninių kodų skaitytuvai leidžia lengvai suskirstyti kategorijas ir pakelti kainas, kai pirkėjai lankosi kasose, užtikrindami, kad pastovus operacijų srautas niekada nenutrūktų. Jie taip pat naudojami greitai perbraukiant visas atsargas ir gali siųsti ir saugoti duomenis failų dokumentuose, esančiuose jūsų kompiuteryje.

Dažnas pradedantis verslininkas užduoda klausimą – kaip išsirinkti geriausią barkodų skaitytuvą? Pirmiausia atkreipkite dėmesį į skaitymo greitį ir nuotolį. Tuomet jūsų dėmesį turėtų patraukti atsparumas kritimui ir svoris. Galiausiai – papildomos funkcijos. Sakykim, garsinis signalas. Dar turėtumėte apgalvoti koks barkodų skaitytuvas bus patogesnis – stacionarus ar rankinis, su laidu ar be jo. Beje, nuo visų šių parametrų priklauso ir prietaiso kaina.

Kaip matote, pasirinkimas išties platus ir pačiam kartais gali būti sunku įvertinti visus niuansus. Todėl galbūt pradėkite brūkšninių kodų skaitytuvo pasirinkimą nuo gerą vardą turinčios įmonės, kuri prekiauja šiais įrenginiais, paieškos? Profesionalai įvertins jūsų  poreikius, lūkesčius, verslo apimtį ir pasiūlys patį optimaliausią variantą. Tačiau kai ką dera žinoti ir patiems.

Naudotis barkodų skaitytuvu  tikrai nėra sudėtinga. Šiam prietaisui reikalingi du dalykai. Pirma – kad kas nors skaitytų barkodą, antra – kompiuterio, kuris identifikuos barkodą. Tai, kokį kompiuterį ir kokį prietaisą pasirinksite, labai priklauso nuo to, kokioje pramonės ar prekybos srityje dirbate. Vėlgi, grįžtame prie to, jog profesionali konsultacija yra tiesiog būtina.

Dabar skaitytuvų pasirinkimo galimybės yra kaip niekada didelės. Prekybos vietose siūloma įsigyti net tik belaidžius, lazerinius skaitytuvus, bet ir kišeninius 1D ar 2D kodų tipų kodų prietaisus. Verta žinoti, jog belaidžiai skaitytuvai leidžia skenuoti barkodus iš didelio atstumo. Lazerinis skeneris labai pravers, kai kodas bus atspausdintas nekokybiškai. Taip pat ir tuo atveju,  jeigu kodas bus sugadintas dėl vandens ar kitokių mechaninių poveikių.

Žinokite dar, jog galima įsigyti barkodų skaitytuvų, kurie naudojami specifinėse srityse: medicinoje, oro uostuose, autobusuose ar traukiniuose. Srityse, kuriose keičiasi oro sąlygos: krinta barba kyla temperatūra.

Na, galiausiai tikriausiai nieko nenustebinsime pasakydami, jog barkodų skaitytuvą galima turėti ir mobiliajame telefone. Tereikia tik turėti specialią  programėlę. Kaip tą padaryti, jums pasiūlys jau minėti brūkšninių kodų skaitytuvų specialistai.