Kaip susigaudyti chaotiškuose pirkinių sąrašuose ir nieko nepamiršti?

drabužiai vaikams

Atrodo, stengiamės. Planuojame. Bandome. Bet ateina metas, kai suvokiame, jog keli, keliolika ar keliasdešimt nebaigtų darbų privalo būti atlikti. Trūksta laiko, norisi pailsėti. Kai kurie darbai nedideli, neilgai trunkantys, bet nukelti į vėlesnį laiką ar pamiršti. Ir štai jie išnyra kaip kokia žuvis iš vandens. Tarp tokių užduočių – ir pirkiniai. Pavyzdžiui, drabužiai vaikams kartais sukelia nemažą chaosą.

Tiesą sakant, ne patys drabužiai tą chaosą sukelia, o jų pirkimas. Žinome, kad po darbo reikės užsukti į parduotuvę. Bet penktą vakare jaučiamės pavargę, norime namo. Atidedame parduotuves kitam kartui. Kitą dieną suprantame, kad jau būtinai reikia užsukti. Užsukame. Susizgrimbame, kad pirkinių sąrašą kažkur palikome ar pametėme. Susinerviname. Vaikštome po parduotuves, stengiamės prisiminti, ką turime nupirkti. Grįžę namo susigaudome, kad iš dešimties būtinų dalykų atmintis nurodė tik septynis. Kitų trijų nenupirkome.

Auksiniai patarimai

Kokie įmanomi patarimai, kad iš tiesų pirkinių sąrašas atliktų savo funkcijas? Kaip susigaudyti, kokį drabužį vaikas tuoj išaugs, ir kaip nepamiršti apsilankyti vaikiškų rūbų parduotuvėje?.. Ar egzistuoja koks nors auksinis patarimas, tinkamas ir tada, kai reikalingi nauji drabužiai vaikams? Gal ir taip…

Šiaip jau patarimų yra ne vienas. Ar auksiniai, ar ne, čia jau jums spręsti…

  1. Turėkite vietą pirkinių sąrašams. Jeigu vieną kartą įsidėsite į kišenę, kitą kartą numesite į automobilio daiktadėžę ar įsidėsite į skaitomą knygą, tai pirkinių sąrašas veikiau primins detektyvą, o ne funkcionalią priemonę.
  2. Susirašykite, ko norite, o tada atrinkite, ko labiausiai reikia. Tiesa, kalbant konkrečiai apie drabužius vaikams žodžiai „ko norite“ nėra labai prasmingi, mat tai ne koks įnoris, o būtinas pirkinys. Kita vertus, patarimas vis tiek veiksmingas.

Pavyzdžiui, žinote, kad reikia naujų kelnių ir marškinėlių, bet dar būtų gerai nupirkti ir megztinį, kojines. Jeigu stinga pinigų arba jei trūksta laiko, o kuris nors iš produktų dar galėtų palaukti, verta pažymėti kaip pirkinį, kuris bus aktualus vėliau.

  1. Jeigu nusimato daug pirkimo, suskaidykite sąrašą į temas. Taip taps gerokai aiškiau, nereikės blaškytis po skirtingas parduotuves ir jų skyrius.
  2. Patikrinkite sąrašą po kurio laiko. Nesvarbu, ar dabar svarbiausia prekė yra vaikiški drabužiai, ar kiti daiktai, po pusvalandžio ar kelių valandų pasitikrinkite, ką užsirašėte. Tikėtina, kad prisiminsite ką nors, kas į sąrašą neįtraukta, arba suformuluosite vieną kitą naują punktą.

Žmonės, besinaudojantys pirkinių sąrašais, gali sutaupyti laiko.

Žmonės, besinaudojantys pirkinių sąrašais, gali sutaupyti pinigų (nes perka, ką reikia, o ne ką randa parduotuvėje).

Žmonės, besinaudojantys pirkinių sąrašais, gali išvengti papildomo streso.

Žmonės, besinaudojantys pirkinių sąrašais, gali atlaisvinti mintis ir išvengti galvos skausmo (nes prekių sąrašas lape, o ne galvoje).

Žmonės, besinaudojantys pirkinių sąrašais, gali stebėti savo pirkimo įpročius.

Žmonės, besinaudojantys pirkinių sąrašais, gali taikyti šį būdą ir kitur, pavyzdžiui susirašyti, kada numatytas vizitas pas dantų gydytoją, kada reikia nuvykti į banką, iki kada privalu apdrausti automobilį ir pan.

Vaikiška apranga – sudėtingas pasirinkimas

Kad ir kokie efektyvūs būtų prekių sąrašai, drabužių vaikams pasirinkimas ne toks ir paprastas. Parduotuvėse siūloma visokiausių produktų – tai gerai. Bet lygiai taip pat platus asortimentas gali sugluminti. Todėl nusprendžiama pasižvalgyti, ką siūlo internetinės parduotuvės. Jose irgi rasite platų asortimentą, bet pasinaudodami paieškos filtrais galėsite atsirinkti tinkamiausius produktus.

Drabužiai vaikams internetu – platus asortimentas ir maloniai nuteikiančios kainos

Kad drabužiai vaikams būtų ne toks sudėtingas pirkinys, verta įsigyti internetu. Tai paprastas, bet neprastas patarimas. O produktų irgi neprastų pasitaiko. Tereikia truputį panaršyti ir atsirinkti dėmesio vertas parduotuves. Juk internete yra ir blogų dalykų, ir gerų. Jeigu radote svetainę, kuria žmonės pasitiki ir kuria neabejojate jūs patys, tuomet drabužiai vaikams internetu tampa tikslingu pirkiniu. Platus asortimentas ir maloniai nuteikiančios kainos…

Bet pirkinių sąrašas vis vien praverčia ir padeda apsipirkti patogiau.