Mitai apie lauko duris

Lauko durys

Ieškote lauko durų, tačiau labai sunku pasirinkti tas, kurios geriausiai tiktų Jūsų namui ir tuo pačiu atitiktų Jūsų galimybes? Puikiai tą suprantame, kadangi šiuo metu internete sklando labai daug mitų, kurie dažnai užkerta kelią suvokimui – kurios lauko durys yra geriausios. Vienos atveju giriamos metalinės, kadangi jos tvirčiausios, kitu atveju dažniausiai akcentuojamos medinės, kadangi jų kaina yra mažesnės.

Bet kuriuo atveju susipažinus su skirtingais tipais rasite ir labai daug mitų, kurie kartais atgraso nuo vieno arba kito varianto. Mes aptarsime pačius dažniausius mitus, paneigsime juos ir tuo pačiu tikime, kad padėsime Jums rasti pačias tinkamiausias lauko duris namams.

  • Šarvuotos duris yra labai brangios.

Labai gajus mitas, kad metalinės duris kainuoja ypač daug. Suprantama, kad geriausiai šį  mitą galima panaikinti paprasčiausiai susipažinus su kainomis, kurios dažniausiai pateikiamos internete. O kadangi internete taip pat greitai galite pamatyti ir akcijas – sumokėti pavyks dar mažiau, tačiau gausite labai geros kokybės lauko duris, kurios Jums ilgai tarnaus ir tuo pačiu metų eigoje beveik nekis savo išvaizda. Puiku? Nes labai!

  • Lauko durų kokybę lemia tik spyna.

Dalinai ta yra tiesa, kadangi spyna tikrai gali nulemti saugumą. Juk vienos lengviau atsirakina, kai tuo tarpu kitos – sunkiau. Tačiau reikia nepamiršti, kad pats durų pagrindas taip pat prisideda prie durų kokybės. štai todėl reikia rinktis tvirtas duris, kurios turi gerą spyną. Pasikartosime, kad šarvuotos dyrus šiuo atveju geriausias pasirinkimas.

  • Pirkti duris internetu – rizikinga.

Šiais laikais vis daugiau žmonių duris perka internetu, kadangi taip galima kur kas paprasčiau palyginti daugelį variantų ir rasti tuos, kurie Jums labiausiai tinka. Suprantama, kad tai labai gerai, kadangi visada norisi džiaugtis geriausios kokybės durimis. Juolab, galite skaityti atsiliepimus apie konkrečius gaminius ir taip kur kas paprasčiau rasti tai, kas Jums labiausiai tinka.

  • Lauko durys reikalauja daug priežiūros.

Įsigijus geros kokybės lauko durys galėsite jaustis ramaus, kad jos ne tik puikiai atliks saugumo funkciją, tačiau tuo pačiu ir labai geriau atrodys. Džiugina tai, kad geros kokybės lauko durys metų eigoje visiškai nekeičia savo išvaizdos, tad visada – tokios pačios gražios ir tuo pačiu taip pat puikiai saugo žmones, kurie gyvena viduje, kitoje durų pusėje.

  • Durys su akcija – bus ne tokios kokybiškos.

Internete dažnai prekiauja durimis su akcijas, tad tokiu atveju kyla klausimas, ar jos bus tokios pat geros? Tikrai bus. Svarbiausia yra skirti laiko paieškoms, palyginti jas, kol galiausiai rasite tas, kurios Jums labiausiai tinka. Taip pat vertinami akcijas nepamirškite daugiau dėmesio skirti ir pačioms durims, jų charakteristikoms. Tuomet būsite tikras, kad rasite geriausią kokybę.

  • Medinės durys – geriausios kokybės?

Lietuvoje gana dažnas pasirinkimas yra medinės durys. Jos vertinamos dėl mažesnės kainos lyginant su šarvo durimis. Tačiau reikia nepamiršti to, kad medinės dažniausiai kur kas trumpiau tarnauja, tad jeigu ieškote kokybiškų durų, kurios tarnaus ilgai, juolab, kurios puikiai atrodys – tokiu atveju būtent šarvo dažnai vadinamos geriausiomis. Tai investicija, kuri tikrai atsiperka.

Kuo daugiau žinosite – tuo tikresnis būsite, kad Jūsų pasirinktos lauko durys bus pačios geriausios. Kadangi tai yra investicija ilgiems metams, suprantama, kad verta skirti tik, kiek reikia, kad tik kokybė būtų pati geriausia. Juolab, skaitykite kitų žmonių paliktus komentarus, vertinkite plačią pasiūlą ir galiausiai džiaukitės kokybe, kuri Jus džiugina kas dieną.

Daugiau informacijos apie lauko durys: https://tegodurys.lt/2019/11/26/lauko-duru-pasirinkimo-abc/