Rūbai internetu perkami ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio internetinių parduotuvių

rubai internetuJeigu ieškote kokybiškos ir pigesnės aprangos, metas pradėti naudotis internetinio pirkimo galimybe. Rūbai internetu tikrai nustebins žemesne kaina ir dideliu pasirinkimu. Dažnai vaikščiodami po parduotuves nusiviliame siūlomu asortimentu, todėl pats metas apsidairyti internete, nes čia drabužių pasirinkimas tiesiog milžiniškas! Tikrai neverta vakarus po darbo aukoti drabužių ar avalynės paieškoms įprastose parduotuvėse. O kas gi savo noru ankstų savaitgalio rytą nori keltis tam, kad galėtų nuvykti į didesnį miestą apsipirkti? Pats metas pamiršti ilgas keliones arba ne vieną valandą trunkančius vaikščiojimus po parduotuves nerandant nieko tinkamo, nes dabar galite ne tik sutaupyti, bet ir išsirinkti tikrai gražių ir kokybiškų drabužių internetu. Patogiai įsitaisus fotelyje galima aplankyti dešimtis internetinių parduotuvių, neskubant apžiūrėti prekes, palyginti kainas ir t. t. Ir visa tai galima padaryti tiesiog jaukiai sėdint su puodeliu arbatos.

O kuo skiriasi lietuviškos ir užsienio interneto parduotuvės? Visų pirma reikia žinoti, kad užsienio internetinės parduotuvės dažniausiai būna apipavidalintos anglų kalba, todėl norint apsipirkti tokiose parduotuvėse reikia bent šiek tiek mokėti angliškai. Kai kurios užsienio internetinės parduotuvės būna vokiškos ar prancūziškos. Jeigu nemokate nė vienos iš šių kalbų, apsipirkti užsienio internetinėse parduotuvėse Jums bus tikrai sudėtinga, nes ne tik nesuprasite prekės aprašymo, bet ir negalėsite perskaityti siuntimo sąlygų ir visos mokėjimui, pirkimui ir siuntimui reikalingos informacijos.

Rūbai internetu tikrai pigesni, o ypač užsienyje, todėl reikia žinoti, kad jeigu Jūsų elektroniniame prekių krepšelyje yra tik maža smulkmena (pavyzdžiui, kojinės ar pėdkelnės), svarbu įsiskaityti į siuntimo sąlygas, nes smulkmenos gali atsieiti tikrai nepigiai. Atidžiai skaitykite kiek kainuos prekės siuntimas į Lietuvą. Jis gali būti nemokamas arba kainuoti net ir 100 litų, todėl siuntimo sąlygos yra labai svarbus dalykas. Taip pat reikia įsiskaityti ar siunčiamoms prekėms nebus taikomas muitas. Reikia žinoti ar bus atsižvelgiama į siuntinio svorį. Svarbu įvertinti ar tikrai apsimoka siųstis prekes iš užsienio. Būtent dėl siuntinio svorio apmokestinimo žmonės dažnai buriasi grupiniams pirkimams, kad būtų galima pasidalinti siuntimo išlaidas visai grupei žmonių. Be to, mokėjimams internetu netinka bet kokia banko kortelė. Prieš pirkdami internetu turite įsitikinti, kad Jūsų banko kortelė tinkama atlikti tarptautinius bankinius pavedimus. Taip pat galima susikurti specialias internetines sąskaitas, kurios palengvina atsiskaitymą internetu.

Rūbai internetu Lietuvoje perkami tikrai paprasčiau. Tikrai nereikės jaudintis nei dėl muito nei dėl siuntimo kainos. Nesvarbu ar siunčiamos pėdkelnės ar šilti žieminiai batai. Prekės siuntimas nekainuos daugiau nei 15 litų. Turint banko sąskaitą ir elektroninę bankininkysę galėsite atsiskaityti bet kurioje internetinėje parduotuvėje. O esant reikalui atsiskaitysite kurjeriui iš karto gavus prekę tiesiai į namus.