Rūbai internetu – taupymo patarimai

palaidinėsNorite, kad perkami rūbai internetu kainuotų kuo mažiau? Užsisakant įvairiausias prekes, būtina atkreipti dėmesį į svarbiausius aspektus, kurie leis jums sutaupyti ne vieną ir ne du litus. Neretai žmonės užsisakinėdami įvairius daiktus, daro didžiulę klaidą neįvertinę visos situacijos ir galimų privalumų, todėl šiame straipsnyje norėtume pateikti pagrindinius patarimus, kurie leis jums išleisti mažiau pinigų perkant įvairius daiktus internetu.

Kiekviena elektroninė parduotuvė siekia, jog klientas nebūtų pavienis ir taptų jų nuolatiniu pirkėju, todėl vis dažniau pardavėjai siūlo įvairiausias lojalumo programas. Pavyzdžiui, ne viena parduotuvė siūlo savo klientams virtualius pinigus, kurie yra duodami už tai, koks kiekis rūbų yra perkamas. Trumpai tariant, virtualių pinigų suma priklauso nuo to kiek apskritai išleidžiate pinigų apsipirkdami parduotuvėje. Būtent dėl to yra rekomenduojama kas kart apsipirkinėti toje pačioje parduotuvėje ir tokiu būdu kaupti virtualius pinigus, kuriuos vėliau galėsite panaudoti tarkim kokios palaidinės ar kitų drabužių įsigijimui.

Nemažai žmonių susidomi minėtomis lojalumo programomis, todėl vis dažniau žmonės rekomenduoja tam tikras parduotuves savo draugams. Jeigu jūs kaupiate siūlomus virtualius pinigus, tai patariame parduotuvių paprasčiausiai nerekomenduoti draugams, o tiesiog pasiūlyti prisijungti prie savo užsakymo. Tokiu būdu rūbai internetu bus užsakomi didesniais kiekiais, o tai reiškia tik vieną – jums dovanojamų virtualių pinigų suma tik didės. Žinoma ne visose elektroninėse parduotuvės yra dovanojami minėti pinigai, vietoj to jums gali būti pasiūlomi ir dovanų kuponai, o neretai pasiekus tam tikrą užsakymo sumą – gali būti pasiūlomas nemokamas pristatymas iki jūsų namų durų. Tad jeigu jums reikia tik vienos palaidinės, tai rekomenduojame pasiūlyti draugams prisijungti prie jūsų ir prekes pirkti kartu.

Domėkitės esamomis akcijomis jeigu apie jas ir nėra parašyta pačioje interneto svetainėje. Trumpai tariant, siūlome jums pabandyti susisiekti su pardavėju ir patiems pasiteirauti ar nėra taikomos kokios nuolaidos užsisakant dideliais kiekiais. Dažnai pardavėjai gali pasiūlyti kitas kainas jeigu yra užsakymas už gana didelę sumą. Žinoma to nereikėtų teirautis jeigu rūbai internetu yra užsakomi už gana mažą kainą, nes didelė tikimybė, jog tokiu atveju nuolaidos jums niekas netaikys.

Nebijokite būti tarpininkais, nes galite ne tik sutaupyti, bet ir užsidirbti nemažai pinigų. Jeigu esate nekartą užsisakę iš užsienio parduotuvių ir žinote koks yra visas procesas, tai pasiūlykite draugams prisijungti prie jūsų už tam tikrą mokestį. Tokiu atveju nauda bus akivaizdi abiems pusėms, nes jūs gausite papildomų pinigų, o draugas ar draugė – galimybę įsigyti rūbų pigiau, o juk suprantama, kad finansiškai neverta pačiam daryti užsakymo jeigu reikia tarkim vienos palaidinės ar kokių kelnių.

Apibendrinant išvardintus patarimus, paprasčiausiai rekomenduojame prekes užsakinėti dideliais kiekiais jeigu yra tokia galimybė, o jeigu ne – tai pasiūlyti draugams prisijungti prie užsakymo. Žinoma vertėtų dažniausiai apsipirkti toje pačioje parduotuvėje prieš tai pasiteiravus ar nėra taikomos kažkokios nuolaidos jeigu rūbai internetu yra užsakomi už gana didelę sumą.