Ar elektroninės cigaretės yra sveikesnė alternatyva?

elektronines cigaretesDar visai nesenas išradimas pavadinimu elektroninės cigaretės dabar sulaukia vis daugiau populiarumo. Žmonės bando nuspręsti, ar elektroninės cigaretės galėtų būti tinkama alternatyva paprastoms cigaretėms. Daugelis žmonių, kurie yra įpratę nemažai rūkyti, dabar galvoja, kaip mesti arba kaip sumažinti savo pomėgį. Nors mesti dažniausiai iš pirmo karto nepavyksta, visgi, rūkant paprastas  cigaretes, galima pereiti prie kokio nors sveikesnio varianto. Šiuo atveju, tuo sveikesniu variantu gali tapti elektroninės cigaretės.

Kodėl jos laikomos sveikesnėmis?

Vienas iš elektroninių cigarečių pagrindinių privalumų – jose yra kur kas mažiau nikotino. Tačiau tai toli gražu nėra viskas. Be nikotino, dar čia yra kur kas mažiau kenksmingų priedų, kurie paprastai būna cigarečių sudėtyse. Būtent tie kenksmingi ir nenatūralūs priedai ir padaro pavojingas chemines reakcijas, kurios ir sukelia tam tikras ligas. Elektroninės cigaretės dūmas yra visiškai kitoks, o kiekvienas rūkytojas gali pasinaudoti specialiu e-filtru arba specialiu įkrovėju, kuriais galima nustatyti ir dūmo dydį. Kitaip tariant – elektroninę cigaretę galima labai paprastai suvaldyti.

Daugelis renkasi dėl skonio ir kainos

Dar vienas gan svarbus elektroninių cigarečių privalumas – yra galimybė pasirinkti iš daugybės skirtingų skonių. Jeigu daugeliui žmonių visos paprastos cigaretės daugiau ar mažiau atrodo vienodos, tai su elektroninėmis cigaretėmis tokių problemų nebus, kadangi jų skoniai gali būti labai įvairūs. Internete ir įvairiose specializuotose parduotuvėse yra parduodami specialūs skysčiai, kuriuos reikia supilti į savo elektroninę cigaretę, kad gautumėte tam tikrą, jūsų pasirinktą skonį. Šiuo metu tokius priedus geriausiai gamina Italijos gamintojai, kadangi jie turi jau nemažai patirties su elektroninėmis cigaretėmis.

Kalbant apie kainą, tai vertėtų pabrėžti, kad žmonės, kurie rūko paprastas cigaretes kiekvieną dieną, dabar turės galimybę tikrai neblogai sutaupyti. Vienintelis dalykas, kurį jiems reiktų padaryti – tai tiesiog nusipirkti elektroninės cigaretės komplektą, o tada jau viskas pradės atsipirkinėti. Nors pirmą kartą perkant elektroninės cigaretės komplektą, jūs tikrai išleisite bent šimtą penkiasdešimt litų, tačiau vėliau pamatysite, kad daug išlaidų nereikės – skysčiai taip greit nesibaigia, kaip kad reiktų pirkti vis naują cigarečių pakelį. Negana to, turėsite galimybę kiekvieną kartą nusipirkti vis įdomesnį, kitokio skonio dūmą – taip atrasite savo mėgstamą skonį. Be jokios abejonės, su paprastomis cigaretėmis taip eksperimentuoti būtų labai brangu visais atžvilgiais, tad rūkoriams tikrai vertėtų išmėginti elektronines cigaretes.