Išskirtiniai būdai gydyti gerklės skausmą

gerklės skaumasNemalonus gerklės skausmas daugeliui žmonių labai apsunkina gyvenimą. Nors atrodo, kad tai tik paprasčiausia smulkmena, tačiau negydant bakterijos bei virusai gali iššaukti kur kas daugiau ligų. Kaip gydyti gerklės uždegimą gali Jums atsakyti vaistininkas, kuris dažniausiai rekomenduoja Tantum verde purškalą. Taip pat savo idėjas dažnai teikia ir homeopatai, kurie pasiūlo natūralius, ekologiškus būdus bent kiek sumažinti gerklės uždegimą.

Kopūstų kompresas. Labai puikiai veikia kopūstai, kuriuos rekomenduojama vartoti ne tik išoriniu būdu, tačiau ir vidiniu. Juose labai daug vitamino C, kuris naudingas Jūsų imuninei sistemai. Taigi, pirmiausia reikia išvirti kopūstą ir jam atvėsus aptepti medumi. Tuomet meduotą pusę dėkite ant gerklės ir jeigu reikia apvyniokite skudurėliu, kad kuo ilgiau laikytųsi šiluma. Kuomet kopūstas atvėso – imkite kitą šiltą lapą ir kartokite procesą su medumi.

Spirito kompresas. Spirito kompresai naudojami daugelyje gydymų. Vienas iš jų – gerklės uždegimas ir tikrai padeda gana greitai susidoroti su skausmu ir tuo pačiu panaikinti problemos židinį. Švarią drobę paprasčiausiai suvilgykite spiritu, kuris turėtų būti bent kiek atskiestas, ir uždėkite ant limfmazgių. Apvyniokite šaliku ir laukite, kol skausmo nebeliks.

Aliejaus kompresai – efektyvus gerklės uždegimo gydymo būdas. Bet kokį aliejų pašildykite ir jame pamirkykite skautę. Ją vėliau apvyniokite kaklą ir ant viršaus taip pat naudinga uždėti dar vieną šaliko sluoksnį. Štai taip paprastai gerklė šils ir tuo pačiu gerės jūsų būklė.

Svogūnai taip pat labai dažnai įvardijami kaip puiki priemonė, kuri gali padėti kovoti su labai nemaloniu gerklės skausmu. Sutarkuokite ir laikykite prie gerklės. Dažniausiai po dienos skausmas labai intensyviai sumažėja, o kai kuriais atvejais net ir išnyksta. Reikia nepamiršti, kad svogūno valgymas apskritai labai naudingas Jūsų imuninei sistemai, tad didelė tikimybė, kad peršalimo ligų pavyks išvengti.

Kaip gydyti gerklės skausmą atsakyti gali daugelis. Visi turi savų metodų. Vieni geresni, kiti prastesni, tačiau bet kuriuo atveju verta išbandyti kuo daugiau, tad paskui netektų gailėtis. Daugiau informacijos apie gerklės skausmą Tantum Verde svetainėje http://www.tantumverde.lt/gerkles-skausmas/