Ką rašyti laiške Kalėdų seneliui?

Kadangi Kalėdų senelio adresas yra viešas, daugelis vaikučių kiekviena lapkričio arba gruodžio mėnesį pradeda rašyti laiškelius seneliui bei nykštukams. Tai ne tik norimų dovanų išraiška, tuo pačiu tai ir savo minčių išreiškimas, tad skatiname vaikučius kiekvienais metais būtinai rašyti laiškelius seneliui, kadangi tai stiprina tikėjimą i tuo pačiu padeda pamatyti, kad stebuklai egzistuoja.

Tiesa, viena tai, kad Kalėdų senelio adresas yra viešas, tai dar nereiškia, kad bus paprasta vaikams sugalvoti, ką rašyti laiške. Jeigu mažieji mėgsta Kalėdas, tokiu atveju senelis tampa vienu svarbiausiu žmogumi gyvenime ir norisi jam padaryti labai gerą įspūdį. Štai todėl pateiksime kelias idėjas, kaip rašyti ir ką rašyti, kad vaikas jaustųsi ramus, kad įdėjo visas pastangas.

Pirmiausia siūlome nepamiršti, kad geras laiško apipavidalinimas taip pat labai svarbus. Juolab, vaikams dažniausiai patinka gražiai apipiešti kraštelius, dekoruoti voką ir tuo pačiu patį laišką. Tokiu atveju tekstui jie neskiria labai daug dėmesio, tačiau tai gana normalus įvertinus tai, kad paprasčiausiai vaikai laiškuose išsako tik savo norus. Jeigu vaikas nenori piešti, tokiu atveju tėveliai gali nupirkti popierių, kuris yra iškart dekoruotas. Tokiu atveju mažieji galės jaustis ramūs, kad laiškas tikrai atrodys labai skoningai ir tuo pačiu senelis į gavęs labai apsidžiaugs. Siūlome dekoruoti ne tik laišką, tačiau ir vokią, kuriam dažnai skiriama per mažai dėmesio. Juk dažniausiai į laišką atsakymas senelis dekoruoja ir voką, kadangi jam labai svarbu, kad vaikutis jaustųsi gavęs užtektinai dėmesio. Lygiai taip pat į šią situaciją turi žiūrėti ir vaikas.

Taip pat vaikučiai turi nebijoti laiške rašyti ne tik savo orus, tačiau ir asmeninius dalykus. Žinoma, tėveliai turi paaiškinti, kad šis laiškas pasieks tik senelį. Taip dažniausiai vaikai kur kas labiau atsipalaiduoja ir parašo tokius dalykus, kuriuos žinoti tėveliams labai svarbu. Žinoma, jeigu vaikas dar yra labai mažas, tokiu atveju dažniausiai tėveliai parašo tai, ką vaikas nori pasakyti. Svarbiausia yra bendradarbiavimas, kadangi tik tokiu atveju laiškas bu tikrai asmeniška ir nuoširdus, galiausiai, visi jame parašyti žodžiai pavirs realybe.

Voko viduje taip pat vaikučiai gali įdėti dovanas seneliui. Žinoma, tai turi būti rankų darbo dovanėlės, kadangi būtent tokios seneliui labiausiai patinka. Jos turi kur kas asmeniškesnį ryšį, juolab, suprantama, kad vaikas dėjo pastangas, kad pavyktų susisiekti su seneliu.

Kalėdų senelio adresas yra Kalėdų Senelis, 1 Šv. Mikalojaus bulvaras, Šiaurės ašigalio miestas, Šiaurės ašigalis, Arkties vandenynas. Kai jį jau žinote – būtinai turite parašyti seneliui laišką. Tai turėtų daryti ne tik vaikai, tačiau ir saugusieji, kurie taip pat dažniausiai susižavi su gražių švenčių laukimu. Juolab, rašydami būtinai išsakykite savo mintis, galiausiai, dekoruokite laiškus ir išreikškite savo meninius gebėjimus popieriuje. Juk tai – malonumas, o visas šių nuostabių švenčių laukimas taip pat yra malonu bei stebuklingas.

Galimas ne tik laiškas, tačiau ir skambutis seneliui. Telefono numeris taip pat yra skelbiamas viešai, tad vaikučiai visada turi galimybę pasikalbėti su nykštukais, kurie dažniausiai padeda seneliui modeliuoti darbą. Taip pat siūlome nepamiršti, kad seneliui galima skambinti ir lietuvišku numeriu. Dažniausiai tai kainuoja, tačiau įvertinus, kokia tai maloni staigmena vaikui – būtinai reikia jas pasinaudoti ir tuo pačiu padaryti šventės laukimą kur kas smagesniu.