Karnavaliniai kostiumai – nuoma ar pirkimas

karnavaliniai kostiumaiArtėjant Šv. Kalėdų karštinei, darbo baliui ar savo gimtadieniui, t.y. šventei, kuriai yra suplanuota tema ir reikalinga tam tikra apranga, kyla didžiulis galvos skausmas. Galvoje vis kirba klausimai – ką reikės apsirengti? Jeigu jau žinau, kokia aprangos eilutė reikalinga, iš kur tuomet aš ją gausiu? Pirkti ar nuomotis? Į pagalbą pasitelkiamas visagalis internetas, draugų pagalba ir blaivus protas. Kuo pasikliauti?

Nuomojami karnavaliniai kostiumai

Privalumai:

  • Nereikia sukti galvos kur gauti ir kur vėliau jį dėti.

Trūkumai:

  • Ribotas dydžių pasirinkimas
  • Grąžinimas 24 val. laikotarpyje, tad jeigu planuojate vykti švęsti toliau už miesto, teks mokėti daugiau, jei laiku kostiumo negrąžinsite.
  • Turėsite ypatingai saugoti ir branginti drabužius, nes juos reikės grąžinti tokius, kokius paėmėte.
  • Reikės vykti į saloną rinktis drabužius ir juos matuotis.

Perkami karnavaliniai kostiumai

Privalumai:

  • Drabužius galite įsigyti internetu net nekeliant kojų iš namų. Jums nereikės vykti nei į nuomos punktą, nei gaišti ir taip brangaus „prieššventinio“ laiko.
  • Galimybė drabužius vėliau išnuomoti arba parduoti.

Trūkumai:

  • Neturėjimas kur juos laikyti.

Tiek perkant, tiek nuomojantis karnavalinius kostiumus Jūsų lauks didelė pasiūla. Tad tikrai galėsite tapti bet kokiu personažu ar asmenybe. Dažniausiai tokie drabužiai yra skirstomi pagal šventes ar temas: Šv. Kalėdoms, Helovynui, mergvakariams ir bernvakariams skirti karnavaliniai kostiumai; pagal temas tai gali būti: istoriniai kostiumai, prabangūs drabužiai, retro disko stiliaus, tautų, personažų, gyvūnų, profesijų nuomojami ar įsigyjami rūbai artėjančiai Jūsų šventei.

Ką rinktis – nuomą ar pirkimą, viskas priklauso nuo to, kokius kriterijus keliate. Išvardinome tik po keletą privalumų ir trūkumų, tačiau galutinio sprendimo priėmimas lieka Jūsų valioje. Geriausiai pasitelkite į pagalbą internetą, nes čia galėsite rasti visus siūlomus variantus. Šioje erdvėje užsiregistravę ir karnavalinių kostiumų nuomos salonai, ir jų parduotuvės. Vienoje vietoje Jūsų laukia visas šventei pasiruošti skirtas asortimentas: karnavaliniai kostiumai, dekoracijos, kaukės, šventinė atributika ir kita. Žmonės greitai pamėgo, kad internetinėse parduotuvėse galima viską gauti vienoje vietoje. Nebereikia stovėti eilėse, gaišti laiką kelionei ir begalinėms reikalingų prekių paieškoms. Pirkite internetu ir Jūs!