Autoserviso įranga turi būti kokybiška

autoservisas

Paprastam vairuotojui gal ir nerūpi, kokia autoserviso įranga naudojama taisant automobilį. Svarbiausia – rezultatas. Tačiau bet kuris mechanikas patvirtintų, kad bloga įranga anaiptol nesuteikia nei malonumo dirbti, nei efektyvumu pasižymi.

Autoserviso įranga turi būti kokybiška. Tai teiginys, kuriam prieštarauti neverta. Juk absurdiškai skambėtų: autoserviso įrangos kokybė nesvarbi. Šie žodžiai – veikiau komedijos elementas. Bet tikriausiai tikitės argumentų, kodėl kokybė tokia reikšminga? Kviečiame skaityti toliau…

  • Geros priemonės padeda dirbti kuo profesionaliau. Klientai nesidžiaugia, jeigu problema neišsprendžiama. O jeigu išsprendžiama – džiaugiasi. Tad tinkama autoserviso įranga – labai svarbus faktorius siekiant teikti aukšto lygio paslaugas.
  • Geros priemonės padeda dirbti sklandžiau. Kai viskas veikia, tai darbai einasi harmoningai. Nereikia kaskart lakstyti į parduotuvę vis kito įrankio ir vis galvoti „ar atlaikys šis daiktas?“
  • Naudojant tinkamą įrangą laiko sąnaudos yra mažesnės, o tai aktualu tiek paslaugą teikiantiems meistrams, tiek klientams. Automobilis – svarbus kasdien, todėl palikti jį servise nėra labai patogu. O jei negaunama pakaitinės mašinos, laiko sąnaudų kriterijus įgauna dar daugiau svarbumo. Tik jokiu būdu nebandome pasakyti, kad meistrai turėtų dirbti skubiai ir siekti vien kiekybės!
  • Kokybiška autoserviso įranga – tai patogumas automobilius remontuojančiam serviso personalui. Jei reikia pakeisti ratą, o kėliklis tarsi užsiožiavęs, tai darbas primena uodų vaikymą.
  • Įvaizdis. Gal ir keistai skamba, kad užsimename apie įvaizdį, tačiau į servisą atvykęs klientas susidaro nuomonę – teigiamą, neigiamą, tarpinę… Jei viskas apskurę, jei viskas išmėtyta, aplūžę, tai įspūdis nekoks. Imama svarstyti, ar tik nestokojama profesionalumo, ar į geras rankas mašina atiduodama.

Daugiau argumentų tikriausiai nebereikia. Nes jau išsiaiškinome, kad autoserviso įranga negali būti bet kokia. Ji negali būti atmestinai parinkta ar visiškai atidirbta ir niekam netinkama. Aptarti penki punktai puikiai iliustruoja, kodėl tinkamas pasirinkimas yra susijęs su tikslingu kasdieniu darbu. Kaip jau rašyta, automobiliai remontuojami profesionaliau, sklandžiau, greičiau, patogiau, o ir autoserviso įvaizdis neprastas.

Savaime suprantama, dailus garažas ar brangūs įrankiai – dar ne viskas. Be meistrystės nebus ir rezultato. Palikę mašiną meistrui, žinome, kad pasiimsime tvarkingą. Taip pat žinome, kad remontuos ne įrankiai. Specialistas jais naudosis, bet dirbs pats.