Mobilieji telefonai ir jų pardavimas skelbimuose

mobilieji telefonaiNemokamuose skelbimuose internete galima rasti daug įvairiausių gėrybių. Atrodo, kad internete galima įsigyti beveik viską, o taip pat ir atvirkščiai – kone viską galima parduoti. Žmonės vis dažniau pasitiki interneto teikiamomis paslaugomis ir statistika rodo, jog interneto parduotuvės per pastaruosius metus intensyviai sulaukia vis daugiau lankytojų. Mobilieji telefonai yra viena populiariausių prekių internete. Tačiau kaip padaryti, kad Jūsų skelbimas išsiskirtų iš jūros kitų interneto svetainėje?

  • Kokybiškos nuotraukos. Ne paslaptis, kad daugelis žmonių, skaitydami skelbimus, nepaisant to ten parduodami mobilieji telefonai, butai, automobiliai ar baldai, pirmiausia atkreipia dėmesį į tuos skelbimus, kurie yra su nuotraukomis. Tad kokybiškos ir geros nuotraukos – skelbimo koziris. Pasinaudokite gera kamera, kad padarytume detalias nuotraukas. Svarbiausia, kad parduodamas daiktas būtų fotografuojamas iš arti, kitaip pirkėjas gali išsigąsti jog bus apgautas. Jei parduodate telefoną su defektu, taip pat privalu jį užfiksuoti ir nuotrauką įkelti prie skelbimo.
  • Išsamus aprašymas. Elektroninės, technikos, telekomunikacinės ir kitos panašios prekės yra itin sudėtingas pirkinys, todėl ir šių prekių skelbimams keliami dideli reikalavimai. Jei parduodami mobilieji telefonai – vien nuotraukos prie skelbimo nepakanka. Prie viso to turi būti išsamus telefono aprašymas. Pateikite visus techninius telefono duomenis, kad perskaičius skelbimą potencialiam pirkėjui liktų kuo mažiau klausimų. Kuo daugiau informacijos parašysite skelbime, tuo daugiau laikos sutaupysite sau ir kitiems. Į Jus kreipsis tik tikrai Jūsų parduodamu daiktu susidomėję pirkėjai, o ne tik tie, kurie dar tik ieško informacijos apie naują pirkinį.

Priedai ir garantijos.Mobilusis telefonas – rimtas pirkinys. Skelbimuose internete dažnai tenka pastebėti, jog žmonės parduoda ne tik padėvėtus, tačiau ir iš tiesų gerus naujus mobiliuosius telefonus. Jei ir jūsų parduodamas toks –nepamirškite to paminėti. Jei aparatas naujas ar ką tik įsigytas, greičiausiai jis turės tam tikrų priedų. Paminėkite visus telefono priedus: įkroviklį, ausines, atsarginę bateriją, dėklą ar kt. Nepamirškite pirkėjų informuoti, jei telefone jau buvo kažkas keista bei pažymėti, ar telefonas vis dar su garantija. Jei telefonas naujas ir su garantija, jį parduoti didesnė tikimybė nei panaudotą nežinia kaip laikytą ar kiek kartų taisytą.