Kaimiškas namų stilius – mėgstamas Lietuvoje

Klasikinis kaimiškas stilius vis labiau grįžta į madą. Vis daugiau žmonių renkasi tokį variantą vietoje modernaus, kadangi pastarasis – kur kas šiltesnis bei jaukesnis.

Gyvenkite savo svajonių namuose

Nuostabūs namai įkvepia, jie padeda atsipalaiduoti, jie padeda geriau jaustis ir tuo pačiu kiekvieną dieną džiaugtis nuostabiomis akimirkomis savuose namuose. Tikrai ne kiekvienas turi menininko ko gyslelę ir ne kiekvienam pavyksta susikurti norimą stilių. Visgi, kadangi internete patarimų yra daug – pasinaudoti jais verta.

Mieli akcentai – puošia namus

Dažniausiai kaimiškas stilius iš virusų kitų išsiskiria tuo, kad jame dominuoja kuo daugiau mielų akcentų, kurie parodo, kad namuose gyvena draugiški žmonės, galiausiai, taip pat apie juos kuo daugiau pasako.

Tai gali būti nuotraukos, nuostabios gėlės, tai gali būti akcentai, kurie atvežti iš užsienio ir Jums turi kokią nors svarbią reikšmę. Juk galiausiai svarbiausia, kad viskas patiktų ir tiktų Jums, tad ir derindami akcentus – turite to nepamiršti.

Puoškite interjerą gėlėmis

Taip pat siūlome namu dekoruoti skoningomis gėlėmis, kurios papuoš aplinką ir tuo pačiu suteiks namams daugiau gaivumo. Skoningiausiai atrodo lapuočiai, kurie turėtų būti derinami vienos spalvos vazonuose.

Žinoma, gėlės reikalauja priežiūros ir to labai svarbu nepamiršti. Kitu atveju jos neatrodys gražiai ir visas džiunglių namuose kūrimas – bus šnipštas.

Dominuojančios spalvos – žemiškos 

Kaimiškas stilius dažniausiai įpareigoja rinktis žemiškas spalvas. Tai dažniausiai yra ruda, tačiau taip pat tiks ir ji. Žinoma, tokiame stiliuje labai skoningai atrodo žalia, taip pat ir smėlinės atspalviai, kurie skoningai derinami su juodais. Taip stilius atrodys lengvas, tačiau taip  pat ir ryškus bei pabrėžiantis tam tikrus kambario akcentus.

Medžio gaminiai – svarbiausi

Kaimiško stiliaus namuose vis daugiau dėmesio reikia skirti medienos gaminiams ir tuo pačiu rinktis tokius, kurie išlaikę savo natūralumą. Tokiu atveju ne tik išpildysite kaimišką stilių, tačiau ir galėsite džiaugtis skoninga, jaukia aplinka, kurioje bus gera būti ir ilsėtis.